Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az ilyen sportos megjelenésnek...

Az ilyen sportos megjelenésnek tényleg csak a rendszeres úszás a titka? Vagy ehhez azért több kell?

Figyelt kérdés

Főként arra gondolok, hogy rendszeres úszással ellehet-e érni ilyen mellizmokat és mellkast?


Elsősorban tapasztalatokat várnék, hogy aki rendszeresen úszik mennyit fejlődött és mivel érte el az eredményt? Pár kép hogy mire gondolok : [link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 27. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak úszással nem
2012. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen testfelépítés elsősorban genetika kérdése, de megfelelő hozzáállással és kitartással, valamint néhány év kemény munkájával elérhető, ez az idő attól függ mi a cél.


Nem feltétlenül úszással érhető csak el, valamennyi sport is kölcsönözhet ilyen külsőt egy személynek, pl. küzdősportok.

2012. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem de ha elkezdek rendszeresen úszni akkor fejlődni fog a mellkasom? Az úszástól van az összes úszónak, vízilabdázónak ilyen mellkasa ?
2012. aug. 27. 23:47
 4/12 anonim válasza:

Inkább az evező sport!

Garantáltan jobb leszel,mint a képeken.

2012. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha pl. kajakozik az ember így nézhet ki?
2012. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeknek van étrendjük is, azért így néznek ki:)
2012. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg személyes tapasztalat ?
2012. aug. 28. 11:07
 8/12 Gysmo ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy ezek az emberek az úszásból élnek, tehát nem heti 3szor járnak le kicsit pancsolni, hanem ez egy életmód. Napi két edzés, szigorúan betartott étrend és úgy tudom ők is használnak súlyzós edzést. Nekik így van ilyen testük, ergo neked is csak akkor lehet ilyen, ha olyan komolyan veszed mint ők. Persze ezt csak az úszásra értem, más sportokkal elérhető az ilyen alkat.
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az úszóknak szerintem egyáltalán nincs nagy mellkasuk.


de nem azért kell sportolni, hogy valahogy kinézz. Azért kell sportolni, mert szereted azt a mozgásformát. ha szereted, akkor 100%-ot beleadsz, és akkor a z adott sportra jellemző testalkatod lesz.


az úszók, vizisportolók pl relatíve hájasabbak, és nem szálkásak, mert így könnyebben fennmaradnak a vízen .


Azok a fickók, akik csak kinézet miatt sportolnak, sohasem érik el a céljaikat. miért? mert a változás lassú, nem veszik észre, és olyan mozgást csinálnak, amit nem szeretnek, ergo könnyen abbahagyják.

2012. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 poiu ***** válasza:

Gyurta Dani elég profi:

[link]

Az úszás remek sport. Ha egyszerűen csak nagyobb mellizmokat akarsz, arra ott a testépítés.

2012. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!