Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten hol lenne érdemes...

Budapesten hol lenne érdemes úszni tanulnom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szóval nem gondolkodom nagy dolgokban. Tanultam úszni általános iskolában 3 évig, de ez annyira régen volt már :D Nem hiszem, hogy elsőre bemernék menni a mélyvízbe.
2012. aug. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd egy uszodában!
2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A BVSC uszodában (pár hete Laky Károly uszoda lett a neve), az M3-as autópálya mellett, a földalatti végállomásától 5 perc sétára nagyon jó oktatók vannak. A nyári időszakban hétfőtől - csütörtökig 17:45-kor kezdődik a felnőtt oktatás, szeptembertől júniusig 19:15-kor. Kb. egy-másfél óra szokott lenni egy alkalom, azt hiszem 20ezer forintba kerül 10 alkalmas bérlet az oktatásra.Nagyon jól megtanítanak úszni, vagy ha tudsz már és csak javítani szeretnél, abban is segítenek.Roppant lelkiismeretes mindegyik oktató, az uszoda egy picit szakadt, de el kell dönteni, hogy mi a fontos.Barátságos a légkör.
2012. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak külön köszönöm, tényleg nem gondoltam volna, hogy uszodába kéne mennem! :D

minden vicc nélkül, a második válasz tényleg hasznos volt. nagyon jól hangzik,amit leírtál, szóval mindenképpen utánanézek a dolognak!:)

2012. aug. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!