Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van olyan uszoda, ami nem...

Van olyan uszoda, ami nem olyan drága Budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni pár kilót és hallottam, hogy az úszás az jó zsírégető!De olyan helyet keresek ami nem kerül sok pénzbe és fiatalok is mehetnek oda! (16 éves Vagyok)
2008. máj. 7. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Budafokon, a Campona mellett (az RTL Klub székházával szemben), diákoknak 500 Ft, felnőtteknek 800 Ft. Az ár a szaunát is tartalmazza, úgyhogy nagyon baráti!


A nyitva tartást a honlapjukon nézd meg, meg sokszor van, hogy nem normális nyitva tartás szerint van nyitva :)

2008. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kondorosi uszoda, Albertfalva kitérő. 18as villamossal jól lehet megközelíteni. Ott van bérlet is. Asszem ott is 500-700 ért adják a jegyet.
2008. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is kerestem egy ilyen helyet, nekem is fogyni kéne uhho énis köszia válaszokat:D
2009. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!