Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez a szett alkalmas fenekezésr...

Ez a szett alkalmas fenekezésre? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon jó ár, nem vagyok kezdő, de profi sem!

Mi a véleményetek? Alkalmas fenekezésre ez a szett ?


2012. jún. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen alkalmas. Ne akarj 20 kg-os pontyra menni vele, folyóra simán jó, tóra nem távdobáshoz szerintem használható. A jó szubjektív fogalom, biztos van jobb, de ez így teljesen használható.
2012. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó lesz. folyóra csak akkor, ha valami olyan kosárral kombinálod amit 2 perc alatt nem görget ki a sodrás a partra
2012. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát csak tóra használnám, akkor felejtsem el ?
2012. jún. 18. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Tóra tökéletes. Folyónál arra célzott, hogy ezek a kosarak folyón nehezen használhatóak, mert elgurulnak az áramlás miatt. Tavon teljesen használhatóak. 2.7-es bot, erős, gerinces, nem éppen finom szerelékre találták ki és nem is 100 méteres dobásokra.

50-60m körül lehet biztonsággal dobni vele.

2012. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségetek !! :)
2012. jún. 18. 22:59
 6/7 anonim válasza:
A bot és az orsó megfelelő. De én ezeket az etetőkosarakat nem szeretem, mert nagyon könnyen becsavarja a zsinórt, de lehet, hogy ez szubjektív.
2012. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább feeder kosarat használok, gubancgátló csőre felakasztom és annyi. Vagy ha keszegezés, akkor a 10g-s kosarat teszem egy match úszóklipszre, nagyon finom szereléket lehet vele csinálni.
2012. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!