Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Csukás szerelék kötése?

Csukás szerelék kötése?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne pontosan hogy hogy kell megkötni, nem oldalt kérek hanem hogy valaki magyarázza el! A főzsinór megvan a végén egy karabíner(forgó + kapocs), nos tehát nekem olyan kellene amit már csak rá kéne akasztani!

2012. jún. 9. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
főzsinór az legyen fonott ha nem akkor monofil + drótelőke. ha ez megvan akkor vagy gumihalat, twister, körforgót vagy támolygót tegyél rá
2012. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úszósra gondoltam, pergetésre nem megfelelő a víz:)
2012. jún. 9. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
én ahhoz 1 nagy 5-6 grammos spiccbotra való úszót használok ami mg súlyozva is van, az mehet vígan a zsinóron mert súly nem kell neki és akkor drótelőke és a horog, vagy 1 nagy mezei úszó ami vagy 15-20 grammos, de legyen lefixálva de tudd mozgatni a vízmélység beállításához. Akkor miután megvan az ütköző úszó ütköző utána tegyél 1 olyan kis műanyag zsinórengedő kis dolgot ami a zsinór körül tud forogni, vagy 1 ütközőt és 1 forgót mind1. a zsinór legvégére ha 15 grammos az úszó akkor egy 20-25 grammos súlyt. belerakod a vízbe a szereléket le fogja húzni az úszót így addig kell állítani míg az úszó egy picit a víz alá merüljön de ne teljesen így látod ha viszi. A 3. variáció ha úszó súly drótelőke horog, de ezt elviszi a kishal
2012. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!