Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Büdös etető anyagra jönnek-e...

Büdös etető anyagra jönnek-e a halak?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete csináltam itthon 1 vödör etető anyagot mivel úgy volt hogy a hétvégén megyek horgászni. Sajnos ez nem jött össze de az etető anyagot nem dobtam ki gondoltam jó lesz még. Ez már megbüdösödött. Érdemes ezzel még pecázni vagy készítsek újat? Az etetőanyagban van kukorica dara, liszt, vaníliás cukor és kenyér.

2012. máj. 16. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vaniliás cukor, liszt? Nem sütni szeretnél hanem horgászni. Nem? Vanilia aromát használj, lisztet ne. Kenyér is felesleges. Kukorica dara, aromák, ez a jó.
2012. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vaniliás cukor, liszt? Nem sütni szeretnél hanem horgászni. Nem? Vanilia aromát használj, lisztet ne. Kenyér is felesleges. Kukorica dara, aromák, ez a jó. Ja és csontit is rakhatsz bele.
2012. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kétszer ment el a válaszom.
2012. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen horgászni szeretnék nem sütni :) Ez már kipróbált és jó etetőanyag...
2012. máj. 16. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a ponty amur szereti a büdöset de ha már nagyon-nagyon büdös akkor az már riaszthatja is őket!
2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már kipróbáltad és jó, akkor meg minek félsz büdösen is kipróbálni?
2012. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vegyél nagyon darabos tonhal konzervet és burítsd rá a kajára.

Nagyon fel tudja dobni mert szeretik a halas kajákat.

Csalinak mellé Halibut pellet

2012. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!