Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A gumi úszósapka alá bemegy a...

A gumi úszósapka alá bemegy a víz?

Figyelt kérdés

A sima át is ázik. A gumi alá is betud menni a víz, vagy azért használják sokan mert nem lesz vizes a hajuk?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. ápr. 23. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
bemegy.
2012. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ci.ara ***** válasza:

hát vmien szinten bemegy

nekem eléggé hosszú hajam van szóval a sima rá sem megy a fejemre a hajam miatt xD :D

még a gumis csak csak

2012. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :) várok még véleményt :)

Nekem nincs annyira hosszú hajam amúgy

2012. ápr. 23. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán nem megy be alá.

Csak én usziban eléggé elvagyok, fejjel lefelé fordulok a víz alatt meg minden lököttséget csinálok, akkor bemegy. Pl. volt h feltettem a lábam a medence szélére és úgy lógtam fejjel lefele a vízbe és akkor bement alá a víz eléggé határozottan. Ja, nem vagyok gyerek, csak ilyen őrült amúgy.


De sima úszásnál úgy rémlik, nem megy be alá a víz, még talán ha víz alatt úszom, akkor se.


Egyébként azért használják szerintem, ill. azért kötelező a legtöbb usziban, hogy ne menjen haj a vízbe. :) Szóval nem azért, hogy ne legyen vizes a hajuk, szerintem.


Ha nagyon fontos a kérdésre a válasz, kádban esetleg ki lehetne próbálni. Ma már fürödtem, így nem tudom kipróbálni neked egy darabig, mert inkább zuhanyozni szoktam. :)

2012. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 26. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha jól rakod fel, akkor nem megy be. Ezt egy ismerősömtól hallottam pár éve, akinek a hosszú hajú kislánya rendszeresen úszott, de sajnos nem emlékszem, kitől. Nekik talán a fürdőruhaboltos mutatta meg, hogy hogyan kell a sapkát a gyerek fejére húzni jól. Viszont ha intenzíven úszol, beleizzadsz erősen, úgyhogy a hajmosást nem biztos, hogy megúszod.
2013. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!