Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szegeden hol kapok olcsó...

Szegeden hol kapok olcsó úszódresszt?

Figyelt kérdés

Úszódresszt, egy vagy kétrészest szeretnék, olyat, ami kényelmes sportúszáshoz, és nem kell azzal szórakozni, hogy az épp szabadlábra jutó melleimet pakolgassam vissza az erre abszolút alkalmatlan nyári bikinimbe.

Egyetemi kurzusként vettem fel a kötelező úszást, és nem túl kényelmes a bikiniben való pancsikálás. 13 darab 45 perces úszásóráról van szó, ezért szeretnék valami olcsóbbat venni (max 4000 ft) és nem költekezni, mert nem tudom kihasználni és feleslegessé válik. Van valami ötletetek? Márkátlan is jó. Keresztpántos egyberészest szeretnék, vagy olyan kétrészest, aminek a felső részre szintén keresztpántos, mint egy sportmelltartó.


2012. febr. 17. 17:12
 1/3 anonim válasza:

szerintem kinaikba talalsz, tele van a varos veluk. ( a regi media markt, nagyaruhazban azsiai csilag, centrumbol is kinait csinaltak.)

esetleg talalhatsz meg turkalokba is, csak keresni kell. ( a passage-on van vagy 5 turka)

14 szegedi lany

2012. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem már sok helyen, de nincsen. Vagyis rendes bikini van, de nem sportúszó... azért 80 C-s melleket meg nem túl kényelmet visszapakolni félpercenként a gigyigagyi lecsúszós melltartókba... A kínais fürdőruhákról meg háááát :D:D:D elég extrém darabokat láttam, 70 éves nagyik különbet hordanak ott az usziban... :D:D
2012. febr. 23. 16:56
 3/3 anonim válasza:
:'DDDDDDDDDDDDd
2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!