Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van az, hogy PSP. Az a PlaySta...

Van az, hogy PSP. Az a PlayStation1 vagy pedig valami más? Mert letöltöttem egy PSP-s játékot de a playstation nem indítja el :S

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A PSP a Sony kézikonzolja. Ehun van e. [link]
2009. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem...köszönöm szépen, de akkor mi a playstation rövidítése? :S
2009. máj. 29. 19:25
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint... szeretném letölteni a NBA Live 09-et playstation 1-re és nem tudom mit írjak be :S
2009. máj. 29. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:

PSP = Play-Station-Portable

PS1 = Play-Station-1

2009. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

mármint... szeretném letölteni a NBA Live 09-et playstation 1-re és nem tudom mit írjak be :S"


Semmit, mivel PS1-re már régóta nem jelenik meg új játék, sőt már PS2-re se nagyon.

Az előbb leírtam mi a Playstation 1 rövidítése.

2009. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PS1-re már nem fogsz találni semmilyen játékot...PS2-re se nagyon...nekem az van. most már a PS3 megy, de szerintem pár év és annak is vége.
2009. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ember hol élsz te?! a kőkorszakban?! annyit elárulok hogy a PSP az majdnem ugyanolyan mint a PS (PlayStation) csak a PSP hordozható míg a PS1 PS2 PS3 HELYHEZ KÖTÖTT és még mondok 1 konzolt: NINTENDO WII! ez szinte semmiben nem hasonlít a PS1 -2 -3 ra csak h helyhez kötött. am 1 távirányítószerűséggel kell irányítani
2009. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nba Live 2009-et PS1 -re ember hol élsz te mert már a 2010-es évben játunk ...:D PS1-re már semmilyen játékot nem találsz mert már lejárt az ideje (elárulom hogy már nem is gyártanak játékokat PS1-re) sztem már az Nba Live 2005 sem jött ki ps 1 re, nem hogy a 2009... Amúgy igy szokták rövidíteni a konzolokat:

PSP = Playstation Portable (hordozható kézi konzol)

PS1/PSX = Playstation 1 (nem hordozható)

PS2 = Playstation 2 (nem hordozható; sztem a legjobb konzol mert szinte minden játék kijön rá csak az újabbaknak kicsit rondább a grafikája nézd meg a FIFA 11-et)

PS3 = Playstation 3 (nem hordozható; jelen pillanatban ez a Sony legjobb konzolja)...

2010. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!