Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mondanátok, jó minőségű...

Mondanátok, jó minőségű horgászbot gyártókat?

Figyelt kérdés

Egész pontosan teleszkópos, 3,3 - 3,6 hosszúságút, és kb 50 - 100 grammosat akarok venni, 5000-8000 Ft között.

Van egy Shimanom, az kiváló, az a fő kérdésem h. ezek az Energoteam, Blazer, Spro stb... jók-e az árkategóriájukban.


Kössz


2011. aug. 11. 18:54
 1/6 anonim válasza:

A felsoroltak mind kiválóak, a Shimi és a Balzer kicsit drága. Jó még szerintem a Nevis, Manta DAM, Silstar, Cormoran is, ha fenekezni kell a bot, akkor pedig a DAM On-liner szériáját ajánlom. (olcsó övegbotok, kicsit nehezebbek a karbonnál, de fenekezéskor ugyse tartod őket kézben, és szinte tönkretehetetlenek!)


Ha megírnád a horgászhejed jellemzőit, és hogy milyen halra és módszerrel mész, többet is tudnánk segíteni!

2011. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sokmindent kihagytam, pl. a legnagyobbat, a Pure-fishing csoportot is, nem túl olcsó, de jó: tagok a Penn, Mitchell, ABU, Shakespeare, Berkley, ?, Ott van még pl. a Perfect, ha MO-n különlegesset akarsz, de külföldön ismert és bevált pl. az Awa-Shima, stb.
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 11. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondasz rosszakat, Mitchell botom van, az valóban kiváló :)

De az Feeder :)

2011. aug. 11. 20:21
 5/6 anonim válasza:

Nekem is van egy Mitchell Elite 330-as, 60-120g-os feederem, (napon szép selymes barna a nyél fölött, ez a 10-ezres Elite, nem a 70-ezres!!)

A Dunán használom, mert jó gerinces bot, bírja a sodrást, és azért választottam ilyen rövidet, mert busszal, HÉVvel járó hátizsákos pecás vok. Sajna ebben a 3-330-as kategóriában nehéz "igazi folyóálló heavy" feedert találni, a még rövidebb telefeedert meg még nehezebb!

Igen kiváló bot!

2011. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a 3,6-ost szeretném pont hogy lecserélni, bár mint Feeder nagyon jó, én magát a technikát nem szerettem meg. Viszont állítom a shimano teleszkóposomnál jobb már rég volt a kezemben, nem lebeg a vége dobáskor (ez a feedernél nagyon zavar), és hatalmasat lehet dobni. A másik az a szét és összeszerelési nehézségek, mert azt nem lehet csak úgy bezárni :)
2011. aug. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!