Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van olyan úszósapka ami alatt...

Van olyan úszósapka ami alatt nem lesz vizes a hajam? Speedo és aréna alatt vizes! Vagy én veszem fel rosszul?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. márc. 2. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

a régi fajta gumi, vagy a buggyos nagymama fajta, de mindkettő csak föccsenő víztől véd. olyan nincs, hogy belerakod a fejed a vízbe és nem lesz vizes a hajad.


(de, nylonzacskó nyaknál megkötve, de az némileg ellenjavallot)

2011. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amelyiktől nem lesz vizes, abba beleizzadsz, és azért lesz nedves.
2011. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :):D
2011. márc. 2. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig létezik, nekem az edzések 95% -ánál tök száraz. Nem megy be a víz és mivel eléggé hideg, így nem is igazán izzadok bele!


Nálad valószínűleg az a baj, hogy rosszul veszed fel...

Rövid vagy hosszú hajú vagy?

Sapi anyaga?

2011. máj. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Hosszú a hajam, de úsztam röviddel is, és még soha nemvolt száraz :(


Speedo vagy aréna volt eddig mindig!


Neked melyik vált be?

2011. máj. 9. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Neked milyen hosszú a hajad? Olyan igazi lányos vagy ilyen egyszerűbb srácos? (mert ha túl hosszú akkor viszont igazából esélytelen... )


Nekem a Speedo vált be, de csak azért mert abból van egy széria, aminek teljesen sima a belső felülete, úgy mint a külső. Arena-knál a legtöbbnél és sok Speedo-nál a belsejükben van egy kialakított öntési minta, ami a fel- illetve levételt segíti elő. Nekem pont az vált be, aminek a belseje tisztára úgy néz ki mint a külseje! ;)


(Mondjuk Én abból a szempontból szerencsés vagyok, hogy eléggé rövid a hajam! )


[Ha lenne még kérdés, privát ímélt várok, nem akarom szétOFFolni a topikot!]

2011. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!