Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit jelenthet karórákban az a...

Mit jelenthet karórákban az a funkció, hogy "horgász" üzemmód?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 14:02
 1/6 anonim válasza:
58%

Azt a funkciót kifejezetten horgászoknak fejlesztették ki. Halászoknak is lehet használni de nem az igazi, ahhoz speciális halászüzemmódos órára van szükség.

A horgász üzemmód akkor jó miközben az ember horgászik, de kifejezetten hátrányos vadászat vagy nem horgászás közben.

2009. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az elsőn meghaltam majdnem :D


Egyébként az a lényeg, hogy az aktuális holdfázis alapján javaslatot tesz arra, hogy mikor a legideálisabb elmenni pecázni. (Mert a halakra a hold is hatással van. Persze ha pecázol, akkor ezt a részét úgy is jobban tudod nálam)

2009. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, a halakra hatással van a hold:D a sellőkre is......
2009. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Csak ezt sajnos a halak nem tudják :D
2009. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak h normális válasz is legyen... kicsit erősebb karmzdulatta, automatikusan világítani kezd. nem kell etetőanyagos, mocskos kézzel éjszaka nyomkodni, h világítson
2010. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár ilyen is lehet, bár én ilyen órával még nem találkoztam. Ami horgászórával találkoztam eddig, azon volt 4 halikon egymás felett, és mutatta, hogy a halak melyik vízrétegben tartózkodnak. Hogy hogy jut a megfelelő következtetésre, én nem tudom, valószínű, hogy holdfázis alapján, egy beépített nyomásmérő nem lenne olcsó.
2010. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!