Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten van olcsó uszoda?

Budapesten van olcsó uszoda?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, sajnos nincs sok pénzem, az albérletet is épp h ki tudom fizetni...de sajnos egy trauma miatt a "milkacsokikúrát" választottam és 15kilótól kéne megszabadulnom.Úszni szeretnék.
2010. nov. 5. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Budatétény, Campona mellett, viszonylag olcsó, megfizethető.

Mivel sulis vagy, így a vonatjegy sem drága, Százhalombattán javaslom az uszodát (a retúr jegy 550 Ft, A Délitől vagy Kelenföldtől is csak fél óra az út vonattal), ott a diákjegy 440,- Ft, ha wellneszt is kérsz, akkor 660 Ft (nincs időkorlát). A wellnesz részben van két finn szauna, egy infra szauna és egy gőzkabin. Az úszómedence mellett egy jakuzzi is üzemel, hétköznap szinte senki sincs, nem kell a sávokon osztozni stb.

2010. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
A Százhalombattai uszoda tényleg profi, és nagyon olcsó. Ajánlom én is.
2010. nov. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Duna
2010. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%

Ha Bp-en lakik, akkor biztos utazik 1-1,5órát Százhalombattára egy uszodához. :)

Ennyi erőből ajánlom Bécsben az uszodákat, a havi bérlet FELNŐTTEKNEK 17,70Euro, akár minden nap mehetsz. Ja, és 10-12 különböző uszodába érvényes... Diákoknak még olcsóbb...

Bp-en a felnőtt bérlet meg 15ezer Ft körül van... (Több, mint 50Euro) Kicsit undorító, nem???

2011. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára hasznos és értékes választ adtál, kedves előttem szóló... Nem tudhatjuk, hogy hol lakik Budapesten. Mert Csepelen is van jó uszoda, Óbudáról oda leérni kb. annyi idő, mint Százhalombattára. Ha ott lakik valamelyik pályaudvar közelében, akkor minden további nélkül van értelme utazni nem 1-1,5 órát, hanem fél órát. Nézzük csak, ha metrózik, az is kb. ennyi ha "két végletben" megy... De ha egy hosszabb busszal kell mennie, vagy a 61-es villamossal szintén "végletekhez közel", akkor megintcsak fél óra ugrott. Ha pedig valahol Budatétény, Nagytétény környékén lakik, akkor kb. 15 perc Százhalombatta és kb. 1,5 óra a Komjáti...
2011. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A XXII. kerületbéli valóban olcsó pesti szinten. Ajánlom még a kőbányait, ott 7000 a tízalkalmas bérlet, viszont válthatsz két órára szóló úszójegyet 500 forintért, ami nagyon korrekt.
2013. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!