Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bikini szinkronúszáshoz?

Bikini szinkronúszáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bikinit venni szinkronúszó edzéseimre, valami olyat, ami az intenzív mozgás közben is fenn marad, tudok benne szaltózni, anélkül, hogy azon kéne aggódni, hogy lecsúszik-e vagy sem. Nemtudom, hány szinkronúszó lehet ezen az oldalon, de versenyúszók esetleg. Valami olyan fazont, ami nem két kis háromszög, meg ilyesmi, de ha van valakinek személyes véleménye, meghallgatom. Valami sportmárkára gondolnék, Nike, Arena, Speedo, bár láttam én már mindent.

szept. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alsó nem árt, ha olyan, amit meg lehet kötni, nehogy elcsússzon rólad. A felsőnek mindenképp nem a kis cicieltakarós felsőket ajánlanám, hanem a sportmelltartó jellegűeket, nehogy egy hirtelen erőteljes karmozdulatnál kiugorjon a szemedfénye a textil alól. Vagy egy sima sportmelltartó és alá egy bikini felső, hátha nedvesen átlátszóvá válik a felsőd.
szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igen ezt azért én is tudtam, csak hogy van e valakinek személyes tapasztalata. A szemem fénye amúgy semmi, de konkrétan. Van rá okom, de akkor is. Van egy tezenises sportmelltartó jellegű, de nem vagyok biztos, hogy az jó.
szept. 1. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szólóhoz lehetne jó a bikini. Ha csapatban vannak kiemelések, szaltók, stb., akkor biztos könnyen leeshet, hiszen sokaknak már csak medencébe ugrásnál vagy csúszdázásnál is leesik.

Azt esetleg megtehetnéd (edzésen kívül) néhány csapattársaddal, hogy kipróbáltok néhány problémásabb elemet, és kiderül, leesik-e vagy nem.

szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a sportkini oldalról van bikinim, ami elég jól tart mozgás közben is.

[link]

szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiatalabb koromban szinkronúsztam, edzésre sima tangás fürdőruhákba mentünk..előfordult de nem nagyon kellett igazgatnom.Az a fő hogy kényelmes legyen..27N
szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!