Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Napi horgászjegy állami...

Napi horgászjegy állami vízterületre?

Figyelt kérdés

4500ft a napi horgászjegy. Tök jó. Csak sajnos éjféltől éjfélig szól. Ez mennyire életszerű? Mert szerintem semennyire. Értem én, hogy szimpla lehúzás.. egy 24 órás peca este 6-tól este 6-ig így két napijegy árában van. Legalábbis online vásárolva ez így működik.


Nincs erre semmilyen megoldás?

Keleti-főcsatorna egyébként.



(tudom, éves területit kell venni.. de mivel csak pár alkalommal mennék ki a csatornára a barátokkal, így nem éri meg nekem x tíz ezer forintért megvenni év elején. Év közepén meg pláne.)



aug. 23. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiszamolod már lehet megéri egy éves területi jegy is 25-30 ezer környéke.
aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak olyankor mennék erre a vízre, ha a haverjaim kimennek két napra. Az meg elég ritka, max egy-egy estére járnak ki, inkább bojlis tavakra szoktunk. Ezért így idén már tuti nem éri meg, erre a 2-3 alkalomra. Főleg úgy, hogy ki nem állhatom a csatornát, inkább a társaság miatt mennék.
aug. 23. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összes napijegy lehúzásra megy. Főleg, ha még kárászt se vihetsz haza.

A turista engedély dettó. Nagyon ki kell számolni, mert ha bevásárolsz egy olyan napra, amikor halott a víz, csak ücsörögtél a parton a pénzedért.

aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!