Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fürödtél/vízilabdáztál az...

Fürödtél/vízilabdáztál az óceán közepén már? Hány kilométerre volt a legközelebbi part?

Figyelt kérdés

aug. 2. 18:21
 1/8 anonim válasza:
38%
Igen. 20 km
aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Az óceán nem arra való, amire irtad. Igen, szoktunk benne úszni, de nem úgy, ahogy te szárazföldipatkány elképzeled.
aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem,söt, nem is láttam még...😔
aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Óceánban nem, de tengerben már igen, sok kilométerre a parttól. Ez már régen volt, mai szemmel nem ugranék a nyílt vízbe. Félnék a cápáktól. Manapság már egészen közel kimerészkednek a parthoz is, lassan az ember derékig érő vízben sem érezheti biztonságban magát.
aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Fürödtem már. Tenerifén beúsztunk haverral olyan jó 2 kilométerre a parttól.
aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a Maldív-szigeteken a párommal, nem tudom hány km-re, nem számoltuk.
aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Snorkeltúrán Belize partjainál dajkacápák és ráják között, a Shark Ray Alley területén, szerintem kb. 2 km-re a parttól (igaz, ez sem óceán igazából, csak a Karib-tenger).
aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Kihívtuk Brazíliát, mint szomszédos országot, spanyol állampolgár is vagyok, egy barátságos vizilabda mecsre. A Canári szigetekről indúltunk,mire a labdához ért a két csapat, mindenki elfáradt. Kiegyeztünk döntetlenben.
aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!