Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Júniusban érdemes többet...

Júniusban érdemes többet etetni,vagy inkább kevesebbet ha pontyot akarjuk szoktatni és horgászni? Csatorna/álló vízről van szó. Minden napi etetésre vonatkozó a kérdés (Öreg főt büdös kukoricás). Üdv

Figyelt kérdés

jún. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Most inkább kevesebbet és ha eszik is a ponty fényváltaskor vagy késő este érdemesebb.
jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meddig érdemes ez a "most kevesebb"? És miért, körül tudod nekem röviden írni az okát? Valaki ezt mondta nekem mint te, és azt is hogy egész július másik feléig kevesebbet és majd utána szinte dupla adag.
jún. 9. 22:15
 3/3 anonim válasza:
Ha szoktatni akarod, inkább több kell nekik. Csatin más a helyzet, ott ilenkor kevesebb de eltalált tartalmú etetéssel is meg lehet fogni a pontyot. Én ilyen kaját ajánlok: 8 rész erjesztett kuko., 2 rész ttm-bio Tintahal-Keleti Fűszer 14mm 1 rész tigrismogyoró(főzött)
jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!