Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tanuszoda szép kártya elfogadó...

Tanuszoda szép kártya elfogadó hely?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A közelünkben lévő tanuszodát mikor felhívtam telefonon, a hölgy úgy tájékoztatott, hogy szép kártyával is lehet fizetni.

Elmentem és az ottani hölgy nem tudta kezelni a gépet, és kijelentette hogy nem lehet szép kártyával fizetni csak kp. Nem értettem. Aztán jöttek azzal hogy üzemeltető váltás volt januárban és még nincs érvényesítve. Jó megvettem kp-re a jegyet. Megjegyezte a hölgy, hogy az a jegy nem nagy összeg kp ra is megvehető mai világban...pf

Érdeklődtem a szép kártya információs számon, és azt mondták meg van kötve azzal a tanuszodával, miszerint szép kártya elfogadó helyként üzemel.

Legközelebb mikor mentem másik nő volt a kasszánál, megint bepróbálkoztam. ismét nem tudta kezelni a gépet, és mondta hogy ő még csak betanul...oké. kp.

Mentem legközelebb az akkori nő megtudta oldani hogy szép kártyával fizessek. Pár alkalomra rá otthon hagytam a bérlet karóáramat, ezért mondtam kérnék egy jegyet. Ismét másik nő, megint csak bambáskodik, nem tudta elfogadni a szép kártyát, de még a bank kártyát sem, azzal védekezett hogy ő igazándiból még csak helyettesít, betanul...pf

Mi ez?? ... most komolyan. elfogadhatatlan, minek ülnek ott akkor. Meglátszik hogy uniós történet. Lehet erre panaszt tenni valahol?


2023. febr. 26. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán kérd el a panaszkönyvet legközelebb, vagy kérd a pénztárost, hogy hívja oda a főnökét. Állj a sarkadra! Vagy ott a pénztárban kérdezd, hol lehet panaszt tenni, de ne add fel egykönnyen!
2023. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!