Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a Mercedes GP még...

Szerintetek a Mercedes GP még feltámadhat ebben az idényben?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy nem Schumival vagy Rosberggel vannak a gondok, hanem a kocsival...
2010. júl. 1. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztelés híján nehezen, ami Schumi erossége volt, a munkamániájával és terhelhetoségével 1-2 hónap alatt szerintem sokat javulhatnának, de így, számítógép elott nem igazán. Majd (csak) jovore... :(
2010. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
+ a taktikát mind Kanadában, mind Valenciában elrontották
2010. júl. 1. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog!!!!
2010. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem! Várom a csodát!!! Schumi "fel fog támadni"!!! Idén szerintem fejlesztenek sokat smit a jövő évi autón bevethetnek!!! VB idén már nem lesz a Mercedes! De a Schumi-Ross Brawn párost nem szabad leirni! Télen nem fognak tétlenkedni! Hajrá! Sok sikert! Én még bizom h idén is tudnak olyat alakítani ami csökkentheti hátrányukat az élen állókkal szemben! Talán évvégére a konstruktőri 3. helyezés meglesz!!!


F1:Go Schumi! Go Mercedes!

VB:Hajrá Németország! Hajrá Kassai!

2010. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

F1girl

Schumi már feltámadt, a Mercedes még nem + az FIA mind Monacoban, mind Valenciában kicseszett velük

2010. júl. 2. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igazad van! Mert volt már 4. is! A mercedes meg télen nem fog unatkozni az biztos!

2010. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvastam egy cikket, hogy a Mercedes nagy fönöke behívatta Schumi,Rosberget és Brawnt és leszídta őket, hogy nem tudnak menni a McLarennel és a többi élcsapattal és olyan pletykákat hallotam, hogy ha nem javul a csapat akkor kivonul jövöre az f1-ből...Szerintem van még esélyük feltámadni ha jól összerakják a Német gp-re az autókat...Sajnálnám a Mercedes szurkolókat ha nem tudnának valami maradandót alkotni...
2010. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó én ezt nem hallottam/olvastam. de rem h csak pletyka! A mai 3. hely azért javulást jelent(het) meg magabiztoságot!
2010. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Schuminak nem kis szerencse kell majd hogy legyen egyáltalán dobogó...mert most ez nincs meg benne míg Rosbergben megvan :(
2010. júl. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!