Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mexikó vagy Uruguay? Harcolni...

Mexikó vagy Uruguay? Harcolni fognak?

Figyelt kérdés

Ha döntetlen lenne, akkor mindketten továbbjutnának.

A FIFA fair play-re intette őket. Igenis játszanak teljes erőbedobással ugyanúgy, mint más meccseken.

Szerintetek harcolni fognak? > Ki nyer?


2010. jún. 21. 23:22
 1/8 A kérdező kommentje:
(sportfogadáshoz nincs köze a kérdésnek)
2010. jún. 21. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Mexikó alázni fog. Remélem, mert rájuk tettem tippmixen. =D Amúgy pedig Mexikó nyer, de Uruguay így is továbbjutó lesz, mert a másik meccs 0-0-val fog zárulni.=D
2010. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én Uruquaynak szurkolok, de szerintem ugyanolyan erősek általában. Még ha most az egyik meg is veri a másikat.

Jó meccs lesz:P Talán a vb eddigi legjobb meccse lesz (a brazil-portugál előtt:))

2010. jún. 21. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne ez a legjobb?? Egyik csapat sem vmi jó, és szerintem ezt a mai Portugália vs. Észak-Korea meccset biztos nem fogja fölözni. Am szentem döntetlen lesz, vagy Mexikó nyer
2010. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de azon a Portugália-É-Korea meccsen mi volt a jó? Max az, hogy elcsodálkozol azon, hogy mennyi gól született a mérkőzésen... Olyan volt, mintha csak a portugálok lettek volna a pályán. Semmi harc, semmi küzdelem. Korea összeesett. Ennyi.


Egy nagy szar volt szerintem.


Nemcsak a "nagy" csapatok játszhatnak jó meccset. Ez a holnapi csak akkor lehet rossz, unalmas meccs, ha megelégszik mindkét csapat a döntetlennel.


REMÉLEM NEM ÍGY LESZ

2010. jún. 22. 02:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként ott lesz(nek) a toppon! Nagyon földhözragadt divatdrukker vagy. Már bocs az osztásért.
2010. jún. 22. 02:16
 7/8 anonim ***** válasza:
remélhetőleg nem a döntetlenre mennek, arra számítok, hogy Mexikó megint belead mindent és nyer. Remélem.
2010. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az! Nyert Uruguay!
2010. jún. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!