Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bwin, Tippmix, Sportingbet,...

Bwin, Tippmix, Sportingbet, Unibet, Worldbet stb?

Figyelt kérdés
Ki mit, hogy, milyen értékben tesz/tenne meg.
2010. jún. 14. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Én ma reggel fogadtam a Hollandia-Dánia meccsre (H)--> odds: 1,45. 30 000 forinttal. Bejött. Most majd a csütörtöki Arg-D-Korea, valami a szombati Hollandia-Japán meccsre szeretnék tenni kombiban (mindkettő H) összesen 1,80-as szorzóval egy nagyobbacska összegben--->50 000. Nem kérdezem, hogy szerintetek megtegyem-e, mert szerintem 85%-os--------> van valami hozzáfűznivaló?
2010. jún. 14. 21:40
 2/3 anonim válasza:

Én a rulettet kipróbáltam és a eskü a nyakamat teszem rá hogy csalás az egész... hidd el!

Vannak tétnélküli pörgetések ... 1,5 percig csak így pörgettem max 4szer volt olyan hogy ugyan az a szín jött ki. amint elkezdtem játszani baromi érdekes... 8szor!!

Az elején ha nyersz akkor hagyd abba... hagy főjjenek a levükben...


És ezt adja tovább mindenki tegyétek ki oda ahova csak lehet! hát nehogy már ... pofátlanság...

2010. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úh már nem is tudom pontosan, de azt hiszem bejött:) A nyár végét azt hiszem 320 000-res profitban zártam. Az összes fogadásomból 2 nem jött be (de az persze nagyon nem a sok nagy tétezéssel...:S:D). Kb 16 fogadásom volt összesen. Ésszel kell csinálni. Nem akarom osztani az észt.

Mondjuk most a bl-en 20 000-t buktam. Azóta inkább forex, mint sportfogadás. Ha meg valaki nagyon szeretne sportfogadni az ne a tippmixen tegye. Inkább online: ott pár tizeddel nagyon a szorzó. Pl a 320 000 forintom 400 lett volna, ha online fogadtam volna. (azért nem fogadtam online, mert az AXA-nál vagyok, az meg nem "támogatja" a fogadást, vagyis nem tudok tőkét adni a fogadáshoz. Még moneybookers és társaival sem....


Ettől függetlenül mindenkinek nagy nyereményeket, magas bevételeket kívánok:D

2010. dec. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!