Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Jarno...

Mi a véleményetek Jarno Trulliról?

Figyelt kérdés
Szerintem a sors egyik komoly igazságtalansága, hogy futamgyőzelemből van neki egy darab, és nem világbajnoki címből.
2010. jún. 5. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez van, nem jött ki neki a lépés. Amióta az eszemet tudom, ez az ürge ott van a Forma-1-ben, igazán nyugdíjba vonulhatna már, ha még nem tette meg...
2010. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1. én nem tudom hány éves vagy, de kíváncsi lennék, mit szólnál, ha neked is azt mondaná valaki 5-10 év múlva, hogy menj már nyugdíjba! Én kedvelem Trulit, de szerintem a temperamuntuma miatt nem tud többször nyerni. Tipikus olasz hangulatember és mint az olasz pasik általában Ő is édes-pofa.
2010. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon szúrkoltam neki,de valahogy soha nem jött össze neki.Ha jól emlékszem eligazolt a reanultól,következő évben meg vb győztes csapat lett.Badbeat.Mostanra meg látszik a vele készűlt interjúkban,hogy totál belezúlt.Viszont vitathatatlan tehetség.
2010. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több futamgyőzelmet igen de vb címet nem érdemelt volna! Hajrá ALONSO!
2010. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"1. én nem tudom hány éves vagy, de kíváncsi lennék, mit szólnál, ha neked is azt mondaná valaki 5-10 év múlva, hogy menj már nyugdíjba!"

Ha boldoggá tesz a tudat, 24 éves vagyok, és pont a '97-es szezonban kezdtem el F-1-et nézni. Egészen véletlenül akkor debütált Trulli is... Azóta nemcsak az általános iskolát végeztem el, de le is érettségiztem, diplomát szereztem, megházasodtam, de Trulli még mindig ott van.

Ne aggódj, Schumit is nyugdíjba akartam küldeni a hatodik világbajnoki címe után, erre még mindig ott van, őszülő halántékkal is. A sportolóknak van egy bizonyos "szavatosságuk". Egy 35 éves ember már nem bír annyit, mint egy 20 éves. Talán ezért is van az, hogy az aktív pályafutást az emberek sportágtól függetlenül kb. a 30-as éveik közepén fejezik be. Ha tovább feszíted a határaidat, mint szükséges, az már inkább nevetséges, mint példamutató.

2010. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem,kicsit peches,de tehetséges.
2010. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt a kedvencem,de különösebb bajom sincs vele.Jó pilótának tartom,de a világbajnoki címhez valami azért hiányzik belőle...

Mindenesetre annál többet tett már le az asztalra,hogy egy rémgyengus csapattól (Lotus F1),megalázottan kelljen visszavonulnia.

2010. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!