Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki nyeri a monacoi...

Szerinted ki nyeri a monacoi időmérőt? (F1).

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Buttonnak és Vettelnek nagyon nagy esélye van...
2010. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vettel
2010. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vettel
2010. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Button
2010. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben utáltam schumit, de szerintem most nyerhet, ha akar idén valamikor. Itt nincs akkora különbség autó és autó között. Csak a rutin számít
2010. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Button???Pfff.Na ne viccelj!Jelenleg a RedBull kapásból veri a mezőnyt az iőmérő terén!És Schuminak még nincs gyors autója!De ki tudja!Egyszer már volt olyan, hogy úgy nyerte meg a Monaco-i nagydíj idóőmérő egyzését, hogy vitt egy nagyon rossz első, és második szektort(az első helyhez viszonyítva) ,de az utolsó szektorban olyat ment, hogy kapásból leverte Coultardékat!Tud vmit az a gyerek!És igen, szerintem most Schumi bizonyíthat a Monacoi nagydíjon!



Csak azok a szerencsétlenek ne lennének bent!Csak zavarják az egész mezőnyt Brünóék!



Szal vagy Vettel ,vagy Webber ,vagy Alonso!

2010. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért írtam Button-t,mert én tavalyról indultam ki és a Mercedeszesek akár le verhetik a Red Bull-t...

Azért mondom,mert szinte mindig McLarenesek nyernek ezen a pályán...

De ha jön az eső akkor az alaposan megkeveri a paklit...

De lehet, hogy a Red Bullosoknak áll majd a zászló ezt szinte senki sem tudja megmondani...Azért mondom, hogy "senki sem tudja megmondani",mert lehet,hogy gondok lesznek a Red Bullokkal...

De lehet, hogy a Ferrarik esetleg jól fognak menni...

Ki tudja...

De ha a futamon az új csapatok nem fogják találni a helyüket akkor komolyan mondom, hogy .... csinálok...

Visszatérve az esőre azt hallottam, hogy viharos szelet és Felhő szakadást mondanak...

Meg eleve a Monaco gp nem szokot nyújtani unalmas időmérőket és futamokat...

Szóval lehet, hogy még Kubica vagy Rosberg ott lesz az élen...

De szerintem bármi meg történhet...

2010. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én mióta nézem az f1-et, a monacoi az egyik legunalmasabb futam. Oké. szép a táj meg mindegy, de egy kanyi előzés sincs. általában az nyeri, aki elsőnek fordul. Az újak közül rengetegen fognak kiesni az éles, szűk kanyarokba. Mondjuk ebben is reménykedem, hogy lesz kiesés, mert ha az sem lesz, megint elalszom. Eclestonéknak meg el kellene gondolkodni a régi bevált szokáson, a 107%-os szabály visszahozásán. Nem létezik, hogy 8 kör után már lekörözni kelljen. Amelyik autó nem F1 szint, az ne versenyezzen az F1ben!
2010. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hogyha az F1 folytatja a tendenciát, és ilyen pályákat csinálnak, mint Valencia, AbuDhabi.... akkor saját maguk alatt vágják a fát.
2010. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Így kell polt össze rakni Monacóban...


Link:



http://www.youtube.com/watch?v=6np3jhP7sNs&feature=player_em..

2010. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!