Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bátyám boxoló, viszont nehezen...

Bátyám boxoló, viszont nehezen ment a fogyasztása, azt állítja meccs előtt egy nappal nem ehet és nem ihat, de miért nem?

Figyelt kérdés

Muszaj itt kerdeznem mert ő idegbeteg most és minden kérdésem felidegesìti, rossz latni hogy rosszul van szinte, engem ez az ivás kikészít h nem ihat mert elcsúszik a súlya..

Tehát: utóbbi időbe nem volt meccse és rakódott rá vagy 6kiló amit utolsó 3hétbe most gyorsan le akarja adni, eddig sikerült is de azt mondja h nem szabad meccs előtti napon inni.. mert h edzője is mondta es csapattarsai is igy szoktak, ez tenyleg ekkorat befolyasol????? (Reggel mérleg után ehet, ihat) de nem akarom h baja legyen ma:(


2016. máj. 6. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Benne kell lennie egy adott súlyban és mivel lusta volt vagy csak nem ért az egész fogyás dologhoz ezért nem sikerült normálisan lefogynia. Nálunk ezt úgy csináltuk hogy aki túl nehéz volt vitt pulóvert meg nagdrágot és addig futtatták amíg eleget nem izzadt :D csak a verekedés nem ugyanazon a napon volt. Egy naptól gondolom nem lesz baja.
2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lusta volt mert imadja az edesseget... en mindig mondtam hogy ne zabáljon , még le szidott h hagyjam beken ne szoljak bele majd leadja verseny elott , hat le adja de nem egeszseges ez es aggodok a "kis" hulye miatt.. igen o is szokta h ugralokotelezik beoltozve lattam:)
2016. máj. 6. 22:52
 3/10 A kérdező kommentje:
69kiloba kene benne lennie es olyan 75kilo volt
2016. máj. 6. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:
ha 3 hét alatt nem ment le 6 kiló, akkor a tesód egy balfék... biztos fosik a meccstől, azért idegbeteg...
2016. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lement vegul a 6kilo , azert idegbeteg mert nem ivott es nem evett azert az kemeny
2016. máj. 7. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez azért nem egy ritka dolog, minden sportoló akinek mérlegelése van, az ismeri ezt a helyzetet. Nem könnyű, volt olyan versenyző aki lemaradt az olimpiáról, mert a mérlegelésen pár dkg plusz maradt rajta..
2016. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nem semmi azért én nem bírnám :D de a víz miben befolyásolja a másnapi súlyt?
2016. máj. 8. 00:29
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkora egy baromságnak tartm ezt amúhgy, jajj 3 dkg +, úristen! Utcán 50 kg-al nehezebb is jöhet!

Akkor valaki 30 évesen is 50 kg legyen, mert 15 évesen úgy kezdte el ? pff

2016. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez egy verseny , ahol nem szabad egy hajszállal se többnek lenni mint amilyen súly kategória meg van adva.

Hogyha nagyon nem bírja tartani már azt a súlyt mert elmegy mondjuk felnőttbe 21éves körül akkor már nehezebb súlycsoportba indul mert nem lehet mindig 69kiló egy meglett férfi a következő kategória ha jóltudom 75kiló de ott sokkal nagyobb darabok vannak már

2016. máj. 13. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem, de szerintem túl komolyan veszik.
2016. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!