Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan fejlődhetnék 400m-es...

Amerika205 kérdése:

Hogyan fejlődhetnék 400m-es síkfutásban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzessel.
2015. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most erre milyen választ vársz? :) Edzéssel természetesen, de a pihenés, táplálkozás is fontos tényező lehet, a genetikád mellett. Mit akarsz, ajánljunk egyesületet, vagy edzéstervet?
2016. jan. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemes Zoltán ***** válasza:
Reméljük gyorsan:)
2016. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Edzeni sokféleképpen lehet, gondolom arra gondolt a kérdező, hogy az adott dologban való leggyorsabb fejlődéshez milyen jellegű edzéseket és milyen arányban csináljon, például ha súlyzósan edz, akkor inkább erőemelő gyakorlatokat csináljon lábra, vagy magasabb ismétlésszámmal dolgozzon, hetente mennyi legyen maga a futás, milyen felosztásban, milyen erőbedobással, mennyi legyen hetente a súlyzós edzés, vagy esetleg más edzések/gyakorlatok...


Ez a baj egyébként a legtöbb kardió fórummal (úszás, futás, stb), semmi kézzelfoghatót nem lehet bennük találni, csak annyit, hogy "edzz"... A futásnál hamar megáll az ember a fejlődésben, ha csak minden alkalommal monoton fut...

2016. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, de most mit feleljek egy ilyen kérdésre? A sok éves tapasztalataimat mind írjam le, az alapján állítsak neki össze egy edzéstervet (anélkül, hogy bármit tudnék róla)? Én megkérdeztem, hogy ajánljunk-e, nem érkezett válasz, de nem tudom, hogy itt vannak-e olyan emberek, akik jobban tudják, mint egy egyesületbe, ezért írtam is, hogy oda érdemes elmenni.
2016. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy komplex rendszer, egy rövidtávfutó felkészítése, amellett, hogy számítanak az adottságok, meg a kor, múlt stb, nagyon pontos, részletes munkát igényel, ez a kérdés meg olyan, mintha valami csodamódszert akarna megtudni a kérdező, v. legalábbis nekem ez jött le... ez nem kifejthető ilyen egyszerűen, hogy "hogyan fejlődhetnék", és akkor mondjuk "minden nap, reggel fuss 0.5 órát, aztán délután sprintelgess és közbe egyél sok gyümölcsöt és fogyassz sok folyadékot" ez nem ilyen. Te is írtad, hogy ez milyen komplex.
2016. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked van tapasztalatod ebben, ajánlhatnál neki mondjuk valamilyen megbízható, hasznos információkat tartalmazó weboldalt, ahonnan te is "művelődtél" ez ügyben. Ha egyáltalán van ilyen weboldal.
2016. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet még én sem találtam :D. Nekem tapasztalat, és a másokkal, pld. neves szakemberekkel való kommunikáció segített.
2016. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!