Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Formula1: Magyar Nagydíjas...

Formula1: Magyar Nagydíjas élmények?

Figyelt kérdés

idén mindenképpen szeretnék kimenni a magyar nagydíjra, tavaly sajna nem jött össze. aki volt már annak milyen volt? hol ült? mennyit lehet látni? mert azt hallottam hogy a tvben többet leht látni... személyesen valamelyik pilótával találkozás? stb.

köszi:)

és gooo Vettel!


2010. márc. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi amíg kicsivoltam mentünk :) Szinte semmitse láttam , de nagy élmény volt :) A hang fantasztikus :D
2010. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a rajtráccsal szemben ültünk. Ülőjegy. 30E 3 napra.

Elég sokat kell sétálni a pályához,sokan vannak.

DE ÉRDEMES ELMENNI! Én beláttam vagy 3 kanyart + kivetítő is van.

Fantasztikus :)

Alonsooooooooooooooooo :)

2010. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom elmentél-e de ha nem akkor itt egy élmény beszámoló :)


kimnetünk idén club tribün a ráfordító után picivel asszem ez csak a 25. magyar nagydíj alkalmából volt valamelyik silver tribün egyébként szerintem az eggyik legjobb hely a pályán végig látni a célegyenest a pálya hátsó részét (csak az első szektort nem kb) ,nagyon állat volt maga a hangulat 3 kivetíttő szemben huuu :D

2010. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!