Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen eredmények kellenek...

Milyen eredmények kellenek hogy atlétika versenyekre mehessek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt távolugrásra( nekem :4,15m), 400m(1:23), 60m (10mp), magasugrás(135cm)

Ezek az eredmények milyenek ,valamint hogyan edzhetnék hogy mehessek versenyekre?


2015. jún. 15. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
15/l
2015. jún. 15. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemész a legközelebbi atlétika klubba és ennyi. Rengeteg versenyt rendeznek, a klub tudni fogja melyik a neked való.
2015. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Magasugrást válaszd :D
2015. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ezek nem valami jó eredmények...ettől függetlenül még mehetsz egyesületekhez,ahol kapsz pár jó edzést és tudsz javítani az eredményeiden.
2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én távolugrásban vagyok a legjobb (6.33m) és nagyon sokat kell edzeni, hogy tudjál javítani. Elmondom neked, egy országos ifjúsági versenyen, ezekkel az eredményekkel, nem lennél nagyon jó. Járj el edzésekre, mert ezek eddig nem nagyon jók és fejlőtsz majd még sokat. Nekem anno másfél éve volt 5.15m-em távolugrásban. Aztán rá 1 évre 6m felettieket ugrottam. Most tartok 6.33-nál, heti 5 edzésem van, 2 órásak! Menj el nyugodtan! Hajrá!:) 15F
2015. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!