Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Conor Mcgregor...

Szerintetek Conor Mcgregor vagy Jose Aldo nyer július 11. -én?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 02:23
 1/10 sacsa ***** válasza:
47%
Sima Aldo győzelem,nem rossz Mcgregor,de a nagy arca most kevés lesz
2015. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan ezt mondják, de attól még mert nagy az arca miért ne győzhetne? Kemény az Aldo persze... de amit a Mcgregor hoz az utóbbi meccsen az majdhogynem emberfeletti. Reális esély van mindkét győzelemre, sose lehet tudni hogy alakul de én azt mondom a Mcgregor nyer.
2015. jún. 3. 10:25
 3/10 sacsa ***** válasza:
Jó harcos ezt elismerem(bár emberileg nem szimpatikus),de sztem Aldo 1 magasabb szintet képvisel.Persze az is benne van,h kikap.A lényeg,h jó bunyót hozzanak össze
2015. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, nagyon várom már. Amikor Mayweather bokszolt Paquiaoval mindenki azt hitte valami brutális harc lesz de én arra számíotttam ami valójában lett, egy korrekt kesztyűzésre. De ez a szép az mma-ban, hogy itt nagyon kicsi az esélye, hogy csak ilyen kis lightos öklözés legyen.
2015. jún. 3. 10:55
 5/10 sacsa ***** válasza:
Sejtettem,h Floyd nem fogja túlzásba vinni,ha nem muszáj.MMA-ban meg azért van akció bőven :D
2015. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nitro1 válasza:
Én nem tudom, ki fog nyerni, de remélem, hogy jó meccs lesz, mert ezt a nagy szájtépést, meg az egész műsort körülötte már eléggé unom.
2015. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, most úgy néz ki Aldo rájött hogy kevés esélye van ezért becsicskult és bejelentette, hogy lesérült. Úgyhogy most nem biztos, hogy lesz meccs. Szerintem egyébként ilyenkor autómatikusan annak kéne nyerni ki kiállna, annak pedig veszíteni aki nem áll ki.
2015. jún. 24. 08:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma kiderült, hogy Aldo már biztos nem fog kiállni Conor ellen. Egyszerűen beszärt...
2015. júl. 1. 08:08
 9/10 nitro1 válasza:
Én azt mondom, hogy ha túledzette magát, és azért sérült meg, akkor az az ő baja, vegyék el tőle az övet. Ha nem tehet róla, akkor nem. Persze nehéz hitelt érdemlően megállapítani, arra még nincs ötletem, hogyan lehetne az ilyesmit bizonyítani.
2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mostmár ez is mindegy mert bejelentették, hogy decemberben lesz az összecsapás. Addig meg már fölösleges elvenni az övet.
2015. aug. 17. 02:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!