Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi lesz Jules...

Szerintetek mi lesz Jules Bianchival?

Figyelt kérdés
Szegény... Úgy sajnálom. Szerintetek felépül?

2014. okt. 5. 13:44
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

Roberto Guerrero egykori F1-es pilóta diffúziós axonális károsodást szenvedett. 17 nap kóma után felébred, teljesen felépült súlyos axonális betegségéből és 15 évig tovább versenyzett :) ...de amikor kómában volt, felduzzadt az agya, halálán volt, és felépült.(Ez mind akkoriban történt amikor nehezen tudtak gyógyítani (1987-es évek)).

Úgyhogy nem kell feladni! Jules erős és túl éli, nemsokára a Ferrari színeiben láthatjuk!

Kitartás Jules!Az egész világ Érted szurkol!♥

2014. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Remélem hogy felépül, de hát lehet hogy csak vmi. fogyatékkal tud majd tovább élni mivel egy agykárosodás komoly dolog.
2014. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

90% az esélye, hogy nem ébred fel.


ha felébred, 90% az esélye, hogy komoly neurológiai szövődményei lesznek, bénulás, amnézia, afázia, stb, ami miatt élete végéig gondozásra szorul.


és maradt 1 % esély, hogy felébred,és nagyjából teljes életet élhet. ez lehet akár a csoda is.

2014. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

[link]

1 évvel fiatalabb a lányomnál...

Nem sok friss hír van, vagy csak én nem találom őket?

2014. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Úgy szeretem és úgy szeretnék végre olvasni arról, hogy felébredt és felépül! #ForzaJules
2014. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Már az is szerencse volt,hogy túlélte.Sajnos versenyezni már nem fogjuk látni.Én nagyon remélem,hogy fel fog épülni, Forza Jules!
2014. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom és szurkolok neki a felépüléshez.. :)))

Kár,hogy élőben már nem láthatom,ha végre összejön egy futamra kijutni :((

2014. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Sajnos mára virradóra megtudtuk a választ!

Nyugodj békében Jules!

Nagy tehetség volt, nagyon nagy kár érte, ha nem szerez pontot Monacoban, akkor ma nem lehetne az F1-ben egykori csapata sem.

Kis dolognak tűnhet egy kis sereghajtó csapat túlélése, de ha nincs Bianchi, akkor ma eggyel kevesebb csapat lenne mezőnyben, nem mutatkozhatott volna be Roberto Merhi és 150-200 embernek kellett volna más állás után néznie.

Sajnos soha nem lett az a győztes, akivé vált volna egy nagyobb istállónál, de ez szerintem így is szép emlékmű számára.

2015. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Dörmögő válasza:
100%
Senna óta nem halt meg versenyző egy futamon történt baleset miatt. Kár hogy ez mostmár nem igaz. Nyugodj békében Jules.
2015. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem így kellett volna történnie, még csak 25 éves volt.

Nagy karrier várta, Kimit válthatta volna jövőre, futamokat nyerhetett volna hisz a Ferrari most kezd éledni.

Szörnyű lehetett a családnak az elmúlt kilenc hónap, és főleg most mikor elveszítették ilyen fiatalon.

Csak remélni tudjuk, hogy több halálos baleset nem fordul elő a sportágban.


Nyugodjon békében!

#JB17

2015. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!