Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretitek az F1-et nézni?

Szeretitek az F1-et nézni?

Figyelt kérdés
Fanaticsok vagytok?És most mégjobban fogjátok nézni az f1-et hogy Schumi lesz 2010-ben?
2009. dec. 24. 12:46
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
imádom már kiskorom óta, már onnantól kezdve mclaren drukker voltam, bár a sumis időszakban volt egykis szünet, teljesen elrontott mindent... aztán megjött Lewis Hamilton és egyenesen tapadtam a képernyőre, lenyűgöző ahogy vezet, eszméletlenül szórakoztató. agresszív, gyors, pontos, küzdeni akaró, és nem mellesleg idejött az F1be és az első évben halálraverte az egész brigádot. bár a végén kiszopott egy ponttal ez tény. nade kimi is megérdemelte annyi év mclarennél szopás után szóval azzal nem vitatkoznék. 2008ban kiváló szezon volt és világbajnok lett. baromi boldog voltam. az utolsó, brazil futamon már a padlót vertem és térdeltem úgy kivoltam :D de meglett ;D jövőre sztem életem legjobb szezona fog bejönni, ferrarihoz ment alonso, akit nagyon nagyra tartok, sztem ő a legjobb pilóta(igen, még hamilton előtt, de kevésbé szórakoztató^^) a jelenlegi mezőnyben. sumi visszatérése önmagában csoda, és nagyon kíváncsi leszek mit kezd a hami-vettel-rosberg fiatal kombinációval. buttont utálom de most ugye mclarenes lett, remélem hamilton kiosztja kicsit a lófejét ;D nahát hosszan ennyi xD jaés az szent hogy egy darab időmérőről/futamról sem maradok majd le. jó év lesz ez a következő
2009. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ja, csalással nyert a kis makimajom (Hami).

Voltak jó pillanatai, de igazából egy tehetségtelen majom, akit beraktak 1 jó csapatba.

Szerencs, hogy Schumi visszatér és leiskolázza ezt az egész beképzelt szopós bandát....


Csak annyit jegyeznék meg, (nem vagyok Schumi-fan) hogy a mostani mezőnyből egyedül Alonso tudta legyőzni őt nyílt versenyben .....

2009. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem! 97 óta mindíg nézem.

Egyszer magához láncolt, és azóta nem ereszt el.

Valaki ezt nem érti, + unalmasnak találja, de az talán nem tudja, h milyen pengeélen táncolnak ezek a pilóták, hogy egy kicsivel is jobb időt csikarjanak ki az autójukból. Őrület, h milyen küzdelmek mennek, és a csapatmunka, meg az összes apró részletei, amiből jön az eredmény, az számomra csodálatra méltó! Nem tudom jól kifejezni, de szeretem az biztos.

2009. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
glockra gondolsz kedves vádoló?:D amikor brazíliában szárazgumin körözött zuhogó esbően mert kockáztatott és nem jött be neki?:D az nem csalás volt, egyszerűen elfogyott a szerencséje a toyotának és eleredt a verseny végére az eső. nem tudom hallottál e róla de a ferrarisok odaadták a cuccaikat(ferraris póló, pulóver stb..) a toyotásoknak verseny után hogy kijussanak élve a reptérre. hapedig tehetségtelenségről beszélsz, nyilván tudod hogy első évben legalább egy szintet autózott alonsóval azonos autóval, aztán még idén is volt hogy nyerni tudott az amúgy versenyképtelen mclarennel, miközben kovalainen vhol az utolsó pontszerző helyeken kullogott. dícséretre méltó amit tesz, ráadásul "fekete". utálom akik az alaptalan szar rasszista nézeteik miatt lenézik őt... utáld a cigányokat azok megfizettek érte...
2009. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem szeretek semmit nézni, például mindenem a foci, de azt sem szeretem csak nézni, mert nincs semmi ráhatásom. Viszont amikor kicsi voltam imádtam, mert olyan szép színesek voltak az autók :)
2009. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én is SZERETTEM Hamiltont mikor bekerült az F1-be azért mert ő az első szinesbőrű versenyző és ilyen kiemelkedő a teljesítménye de amikor hallottam róla egy-két dolgot húúúúúúúúúú az a rohadt nigger g*ci azt hiszi hogy ő a világ közepe meg hogy ő a világ legjobb sofőre egyszer még azt is mondta(talán 2008-ban) hogy ő még Schumachert is LEKÖRÖZNÉ ,nem hogy megverné LEKÖRÖZNÉ ,egy nagy büdös l*f@*t na majd 2010-ben meglátjuk hogy mennyire lesz az a lekörözés, és téved az aki azt mondja hogy Hamilton a legjobb versenyző mert nem ő az ,hanem Schumacher.Egyesek azt állítják hogy Senna a legjobb F1-es versenyzője de sztem Schumi az.Szal Hamilton mehet a büdös pcsába ki ért velem egyet?
2009. dec. 25. 12:15
 17/28 anonim válasza:
tipikus sumaheres vagy XD ő az isten számodra. nembaj, majd jövőre meglátjuk, technikai hátránya senkinek sem lesz, így hát igazságos küzdelem lesz, majd év végén ezt újra megvitatjuk. csöcsi
2009. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Schumi a király nem vagyok Mercis de neki drukkolok majd meg a két Ferrarisnak és ők 3-an biztos vagyok benne hogy ölni fogják a mezőnyt főleg azt a nigger kösűcsögöt
2009. dec. 25. 16:52
 19/28 anonim válasza:
imádom, rosberg 4eva :D
2009. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
szeintem az f1 unalmas akkor már inkább wrc,de azt se nagyon.
2010. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!