Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék minél jobb...

Hogyan tudnék minél jobb kondit, erőnlétet, energiát szerezni boxhoz?

Figyelt kérdés

Össze akarom szedni magam és komolyan venni a sportágat de van pár gond ami akadályoz...

Érzem hogy van bennem egy jó boxoló, de mostanában elveszettnek érzem magam nagyon visszaestem... Kesztyűzéseken hamar elfáradok, kufulladok, szeretnék egy jó állóképességet de futni most nem tudok, energiám se marad sokszor suli után... Hogy tudnám magam erőbe kapni, fejleszteni és taktikát szeretnék tanulni, mert mostanában több ütést beszedek, fáradok hamarabb, jobbnak éreztem magam két hónapja...

Egy edző vagy aktív sportoló adhatna pár tippet hogy kapjam magam össze és hogy fejlődjek gyorsabban...


Köszönöm előre!



2013. nov. 20. 20:25
 1/1 *Glissade* ***** válasza:

Amit átkéne gondolnod:


Szeretsz edzésre menni? Jó- e a hely? Társaság, edző? Mit akarsz elérni a boxban? Jó úton haladsz-e? stb.

Milyen az étkezésed? Kajálsz- e mellê? Figyelsz egyáltalán a tested jelzéseire?

A technikát, az edzésterved... Pihensz-e eleget? MINDENT gondolj át!

Én nem ismerlek téged, sem a körülményeket.

2013. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!