Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Érdemes lehet még 30-32...

Érdemes lehet még 30-32 évesen olimpiára vagy világbajnokságra edzeni?

Figyelt kérdés
Régen középiskolás koromban jó futó voltam, mindig benne voltam az első 5-ben úgy, hogy nem hajtottam ki magam.Vittek is volna akkor megyei szintű versenyekre, de ez akkor engem nem érdekelt sajnos. Most már megbántam.Szóval érdemes lenne-e munka mellett sportolni, majd bajnokságokra edzeni stb...tudom, hogy furán hangzik, 30 évesen bírna-e annyit a szervezetem mint 18-20 éves koromban?

2013. aug. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Közel esélytelen, de azért sportolj mert jót tesz.
2013. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sportolni soha nem késő, viszont olimpiára, világbajnokságra akkor sem biztos, hogy kijutsz ha 4 évesen kezded. Az élsportoloknak kb. minden egyben van: tehetség, szorgalom, támogatás, jó edző, versenyzési lehetőségek, megfelelő mennyiségű edzés plusz kb. erre kell felraknod az egész életed. Szóval nagyon nehéz ha ebből akkár egy is hiányzik.

De létezik veterán világbajnokság is, én azon gondolkodnék. Menj le egy klubba kezd el rendszeresen és majd kiderül mi lesz belőled.

2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 20 évvel ezelőtt egy kiváló edző felfedez téged, mint kimagasló tehetséget és összedolgoztok... biztosítanak mindent a számodra: szuper edzésprogram, szuper étrend, szuper doppingprogram, szuper orvosi háttér, stb. csak akkor lett volna esély. De ez nem baj, annyi lehetőség van még ezen kívül. :)
2013. szept. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!