Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyer Silverston...

Szerintetek ki nyer Silverstoneban? (F1)

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jobb dolgod, mint ilyen szarságokat kérdezni?
2013. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Válaszolj a kérdésre!
2013. jún. 25. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Vettel... Már ku*va unalmas úgy, hogy minden csak Vettelről és Alonsoról szól... Én remélem Massa, vagy Button esetleg Räikkönen.
2013. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Massa esélytelen a győzelemre mert a csapat nem fogja engedni ha 1-2-be mennek. Button idén nem fog nyerni ezzel a McLarennel. Raikkönennek és a Lotusnak Magyarországon lesz csak a legnagyobb esélye nyerni de csak akkor ha meleg lesz és jól sikerül az időmérő.
2013. jún. 25. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Massa, Button, Räikkönen drukker vagyok ezért mondtam nekem is tököm ki van azzal, hogy állítolag csapat sorrend nem lehetne még is mindig Massa rendre Alonso mögött végez... és még ezért Massát hibáztatják... ch, szánalmas
2013. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vettel, vagy Alonso szerintem.
2013. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alonso vagy Vettel

sajnos Kimi alatt a Lotus az elmúlt 2 nagydíjon harmatgyenge teljesítményt mutatott, és bár azt mondták h nagy fejlesztések jönnek Silverstone-re nem hiszem h meg tudják ezt nyerni..

mivel a gyors kanyarok miatt elég gumikoptató pálya, ezért a Mercedesek-nek is igen kevés az esélye.

Tehát marad Vettel vagy Alonso, mert a többiek meg szóba se jöhetnek.

2013. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem még Webbernek is lehet esélye a győzelemre.Az elmúlt 4 évben mindig dobogós volt Angliában.2010-ben és tavaly pedig nyert is ott.
2013. jún. 26. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ronaldo fog nyerni
2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!