Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most szombaton lesz az első...

Most szombaton lesz az első kajak versenyem nagyon izgulok és görcsöl a hasam az idegeségtől, hogy tudom magam megnyugtatni?

Figyelt kérdés
LÉCI nagyon segítsetek félek nagyon mert én nagyon rossz vagyok futásból,és úgy lesz hogy 2km kell futni és onnan egyből leevezni 2km,csak ennél izgulok mert utána lesz célba dobás,szünet,és huzakodás ! KÉRLEK SEGÍTS !

2013. jún. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pálinkával.
2013. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne izgulj, mert bármit csinálsz azon a versenyen, úgyis elfelejtik. Világbajnokok tucatjai merülnek feledésbe. hogy hanyadik leszel 1 kajakversenyen az igazából senkit nem érdekel. Egyébként ez így elég nyersen hangzik, amikor fiatal voltam én is halálra izgultam magam az ilyenek miatt, de aztán később kiderült, hogy ennek semmi értelme nem volt. Ne izgulj, tedd meg amit csak tudsz. világszerte sportversenyek folynak éjjel nappal. Amikor a te versenyed lesz, akkor a világ többi pontjába még körülbelül egymilliárd sportesemény fog folyni. :) sok sikert!
2013. jún. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pálinkával komolyan 12 vagyok !!!
2013. júl. 2. 19:35
 4/4 puhadorka válasza:
ne izgulj ügyes leszel :) én is kajakozok de még csak jövőre fogok versenyezni :)
2013. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!