Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri meg a...

Szerintetek ki nyeri meg a 2013. évi Forma-1 világbajnokságot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
vettel. de utoljára
2013. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

#1 miért utoljára ? :O


amúgy remélem, hogy Alonso, ő viszont csak akkor nyerhet ha nem bénáznak el minden második futamot, mint eddig

2013. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
sztem is sajnos Vettel fog nyerni... a Merci még túl kevés hozzá, pedig Hamiltonnak örülnék a legjobban... a Ferrari ha így folytatja a bénázást a futamokon akk ki fog esni a világbajnokság beleszólásából... Kimi bár tartani fogja Vettel-lel a lépést, de sztem nem fogja tudni megelőzni őt összetettben a szezon végén... a többieknek pedig esélye se lesz beleszólni a világbajnokságba...
2013. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

remélem h Vettel, és nem csak az autója jó, de ő is nagyszerű pilóta. Aki nem hiszi, keressen rá a korábbi eredményeire, és ezalatt nem csak az F1-re gondolok.

Alonsonak az a szerencséje, hogy a csapat nagyban támogatja, és Massat csak arra használják, h segítse. Beláthatjuk, h nélküle nem is kevés dobogót vesztett volna Alonso....

2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vettel tisztqa versenybe sose tudott nyerni... amúgy sztem Kimi :D
2013. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1. kommentelő!Vettel szerinted a V6-os turbómotorral nem lesz olyan sikeres, mint az utóbbi 1-2 évben?
2013. máj. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!