Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy téli F1-es futam Finnországban?

Figyelt kérdés
Szerintem jó lenne! :D

2012. dec. 7. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága, de valószínű nagy nézettségű:D
2012. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 El Greco ***** válasza:

Drága,izgalmas,havas,hideg,de:

Nagy nézettségû,mert kimondottan téli,havas verseny nincs az F1-ben,és Bottas a Williamsben,meg Räikkönen a Lotusban rengeteg nézõt csalna a futamra,pláne,ha a Lotus megteszi a Renault kérését,és Grosjean helyére szerzõdtetik Kovalainent(Räikkönen a hírre,hogy a Total és a Renault ki akarja tenni Grosjeant,és a Total Kobajashit,a Renault Kovalainent,a Lotus pedig D'Ambrosiot ajánlotta végötletként,[mivel õk nem akarják Grosjeant elengedni]Rögtön mondta,hogy akkor õ Kovalainent szeretné...

Bocs a kisregényért.:)

2012. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

biztos hogy nagyon jó lenne, csak kár, hogy képtelenek menni ezek a kocsik a hóban...bár egy fűtött pálya sem lenne rossz oda és akkor ha esne a hó, olyan lenne mintha esőben versenyeznének.

viszont az egyszer biztos, hogy a finn pilóták miatt nagyon nagy lenne a nézettség és még olyat is látnánk, hogy Räikkönen nagyon boldog...legalább ezért megérné :)

2012. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Király lenne! Írj Ecclestone-nak! Hátha vevő rá!
2012. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jónak jólenne az biztos, de elég elképzelhetetlen számomra. Raikkonenék lehúznak 1-2 vodkát és már mehet is. :D
2012. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nyáron a finneknél sincs olyan hideg, de az orosz verseny amúgy tervbe van (volt Moszkvába F1-es bemutató és ott azt hiszem hóvolt de ugye ha fel van szórva az út akkor az nem sokat számít -bár gumimelegedés és kopás szempontjából vicces lenne- szóval nem lehetetlen)szóval nyáron ott is van 25-6 fok szerintemtem az bőven elég


Magyar szemszögből üzletileg nem éné meg mert idén is volt több riport és a finn szurkolóknak a magyar nagydíj a "hazai" futam ők jönnek ide legtöbben


Reálisan nézve meg képtelenség mert alkoholgyártó nem szponzorálhat F1-ben úgyhogy nehéz lenne összeszedni a szponzori támogatókat xDD

2012. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
fagyos xDD
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!