Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményed Grosjean...

Mi a véleményed Grosjean visszafogottságáról? (F1,2012, India, futam)

Figyelt kérdés
Szerintem a kelleténél jobban elóvatoskodta a dolgot...

2012. okt. 15. 19:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Az a bizonyos India Korea akar lenni. Bocsánat a bakiért!
2012. okt. 15. 19:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Te már raktál ki Grosjean-os kérdést, nem? Miért nem lehet leszállni róla?

Egyébként ilyen helyzetben te is óvatos lettél volna. Jobb félni mint megijedni...

2012. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Én még nem írtam ki róla kérdést. Max esélyesként jelöltem meg, mint dobogós...
2012. okt. 15. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem te voltál, akkor semmi. Csak kicsit furcsa hogy valaki mindig jön az ilyen kérdésekkel...de elhiszem.
2012. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Grosjean csak akkor hasznos ha a Red Bullokat üti ki! :)
2012. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit tud. Vagy lassú mint a székrekedés vagy lezúzza fél mezőnyt. Remélem jövőre kivágják mint macskát sza...
2012. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Muszáj volt túl óvatoskodni a dolgot, mert rászálltak, a Webberes ügy egy egyszerű versenybaleset volt, amikor meg Alonsot is kiütötte Spaban továbbra is állítom, hogy Hamilton ugyan olyan hibás, hogy nem hagyott neki helyet csak ugye egy kis csapatból jött ismeretlen versenyző így szívassuk, hogy esélyese legyen jól teljesíteni.

Ha ezeket mondjuk Vettel,vagy Webber csinálja meg, vagy ha nem üt ki vele úgymond "nagy" versenyzőt, akkor le se szarják csak versenybalesetnek titulálják mert azok is voltak. _Elismerem kicsit óvatosabb is lehetne de ez túlzás, hogy ennyire rá szállnak.

2012. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne jövőre egy Kimi - Hülkenberg páros a Lotusnál..
2012. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!