Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Örülsz az első háromnak? (F1,...

Örülsz az első háromnak? (F1, Szingapúr, futam)

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pityeeesz ***** válasza:
Többnyire ja, bár Hami érdemelte volna meg leginkább a győzelmet.
2012. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, Hamilton jobban megérdemelte volna a győzelmet ráadásul a nagyképű spanyol megint bemákolt egy dobogót.
2012. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy én sem örülök nyalóka szerencséjének. Remélem a maradék 6futamon kiesik és 2013-ban az első 10futamon összetöri a ferkát! Már komolyan unom!

Bocs nyalóka drukkerek!

2012. szept. 23. 20:02
 5/9 Pityeeesz ***** válasza:

#3

A nagyképű német egy győzelmet, a nagyképű brit meg egy második helyet. Ilyen ez a biznisz.

2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

yeeessssss, yeeeesssss... én nem vagyok ám nagyképű. Csak Karthikeyan egy mazsola, a sportbírók meg korruptak, mert megbüntettek amiért pályán kívül előztem meg Button-t. Nem baj tegnap nyomtam előtte egy satuféket. Alonso meg egy nagyképű mázlista f.sz mert egy körönként 5 tizeddel lassabb autóval is előttem van a pontversenyben. Jobb volt tavaly az 1mp különbség... Incredible job Sebastian, Incredible... Tényleg az b.zdmeg, az egyetlen ellenfél is kiesett előled...Nagyon örülök az első háromnak.


Annyi fas.ságot írtok. Most komolyan a tavalyi év jobb volt szerintetek??

2012. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem örülök, Hamiltonnak kellett volna nyernie!!
2012. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyedül csak a második helyezettnek (Buttonnak) örülök.

Csalonsotól és Vettelkétől már rosszul vagyok!

Mindkettő mázlista nagyon..!

Csalonsó idén.. Vettelke meg amúgy is szerencsés plussz ki van nyalva a p*csája állandóan kivételeznek vele.

Ha jobb lenne a Lotus Raikkönen 2 év kihagyás után simán megnyerné a vb-t. Csak sajnos erre már nem sok esély van.

Nem hiszem hogy idén bajnok tudna lenni. Úgy hogy én azt mondom hogy inkább nyerjen az a Hamilton akit szintén nagyon utálok mint az a 2 f@szkalap (Csalonsó, Vettelke)..

2012. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor te idén már ne nagyon nézz f1-et! :)
2012. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!