Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Edző ellen hol tudok panaszt...

Edző ellen hol tudok panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Egy sportiskolán belüli egyszerű edzőről van szó. Mellékesen kiderült, hogy az edző Úrnak semmilyen végzettségi nincs. De amiért a panaszt tenném: Nem adja meg a tanítványainak a kellő tiszteletet. Így beszél velük: "Ne pampogj vissza, fogd be a szád". Üvöltözik, mint egy idegbeteg. Az illető már vagy 80 éves. Ha valaki kultúráltan válaszolni szeretne egy leszídásra, leüvöltésre, akkor megint "Ne pampogj vissza". Véleményem szerint nem attól lesz jó edző valaki, ha úgy viselkedik, mint akinek elgurult a gyógyszere. Legyen szigorú, de adja meg a tiszteletet. Bennem mély felháborodást keltett a viselkedése. Szerintem az volna a legjobb, ha nyugdíjba vagy öregek otthonába vonulna, de itt semmiképpen nem dolgozna tovább. Mit tudnátok javasolni?

2012. szept. 5. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
igazgató
2012. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj:).

nem kell jelentgetni,meg panaszt tenni.

amikor középsulis voltam nekem is volt egy pont ilyen tesitanárom.

állandóan próbált alázgatni mindenki előtt,uh egyszer megvártam óra után,és befenyítettem.

letegeztem,elővettem egy igazi prosztó stílust,mondtam neki,hogy játszuk le,ne a szája járjon.

köpni nyelni nem tudott,el akart menni,de nem engedtem.

megfogtam a grabancát és megmondtam neki,hogy soha többet ne merjen hozzám szólni,rám nézni órán,mert suli után szétverem.

aztán lenyugodott velem szemben.

a lényeg,hogy ne legyen tanú erre,főleg ha be is kell verni neki egyet.


emlékszem utána egyszer nem vette észre a folyosón,hogy mögötte állok és megint ott pampogott valakinek,hátrafordult meglátott,én meg mondtam neki,na húzzál innen nagyon gyorsan-lefagyott-na tűnés már.

aztán lehajtott fejjel elballagott.


mondjuk a tietek csak hajt titeket ahogy olvasom,nem az van,hogy rászáll valakire és nyilvánosan akarja megalázni állandó jelleggel,szóval a kiszabott büntetése legyen mindig arányos szerintem.

2012. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hogy hagyd abba a focit.
2012. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Obrász válasza:
Egyedül az első véleménnyel értek egyet. Ez a befenyítősdi főleg egy 80 éves tatával szemben nem igazán nyerő. Remélem értesz. De ha a helyedben lennék biztos felmennék TÖBBEDMAGAMMAL (amennyiben nekik is hasonló a vélekedése a tanár Úrról) az igazgatóhoz és higgadtan elmondanám neki mindenki nevében, hogy ebben a formában katasztrófa az edzés és kérelmezném, hogy vagy beszéljenek vele a viselkedését illetően, vagy ha ez nem vezet eredményre, akkor biztosítsanak egy másik edzőt!
2012. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!