Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Lotusnak menni esélye lehet...

A Lotusnak menni esélye lehet a győzelemre Spa-ban? (F1)

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 19:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mennyi*
2012. aug. 18. 19:49
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
nulla. A szezon több mint fele eltelt, és eddig egyszer sem tudtak győzni pedig nem egyszer az ő autójuk volt a leggyorsabb. Lúzer banda
2012. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Kocsog. Nem lúzer banda,csak nem jön nekik össze. Ilyen a technikai sport. Mindig csak egy kicsi kell. Szerintem 25 %.

Hajrá Alonso!!

2012. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyük, Kimi legendásan jól szokott menni Spa-ban.
2012. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4

Mikor ment utoljára legendásan jól 3-4 éve? Schumi is legendásan jól ment itt 10 évvel ezelőtt, jobban mint Krájkónen, aztán mégsem lesz ettől esélyes.

2012. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kimi remekül megy Spa-ban. Mindig is imádta azt a pályát és tuti, hogy most is nagy reményekkel utazik oda. Szerintem ki lehetne őket kiáltani a legesélyesebbeknek, ha nem lesz eső. (Csak sajnos Belgiumban szinte mindig van)

Ha egy kicsit meleg lesz az idő és tovább fejlesztette a Lotus a szuper DRS-t, akkor Kiminek nagyon nagy esélye van, de ugyanígy Grosjean-nak is.

2012. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kimi miatt az egyik legnagyobb esélyese a futamnak a Lotus, főleg ha nem esik. Schumi meg tényleg jó 10 éve ment utoljára erősen Spa-ban, Kimi viszont 2 éve...
2012. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi éveket a finn Kimi Raikkönen dominálta szintén négy diadallal, aki 2004 és 2009-es visszavonulása közötti hat évben egy kivételével az összes megrendezett futamot megnyerte - és a 2008-as eseményen is csak két körrel a vége előtt veszítette el a vezetést."


még a fostalicska 2009-es ferrarival is nyert, az volt az egyetlen győzelme akkor a csapatnak. szarabb kocsi volt, mint most a lotus.

2012. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kimi jól ment mig bukotérbe előzhetett vagy nem volt olyan technika ellenfél alatt ami azon a pályan versenyképes volt.(Hamilton üldözte hibázott is (akik csak arra emlékeznek hogy szabálytalan volt megjegyzem Kimi összetörte autóját rá 1-2 körrel).
2012. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg kibebaszottt jó a Kimi Spa-ban! Basszus tényleg! Amíg vissza nem vonult az utolsó hét évben 2008 kivételével mindet megnyerte! És 2004-be és 2009-be is nyert tök gagyi autókkal! És igaz 2003-ba és 06-ba nem volt verseny ott! De 2008-ba is majdnem nyert egy pici hiba csúszott pont be a végén pedig abba az évbe se teljesített rózsásan! Tehát szerintem idén simán megnyerheti úgy hallottam jól ment a Hungaroringen is!
2012. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!