Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért szemétkednek az amerikai...

Miért szemétkednek az amerikai közvetítők a magyarokkal?

Figyelt kérdés

pl Kiss Gergő re mondták "ooh kiss give me a kiss"

meg cseh lacira mondták hogy milyen hörcsög fejű kopaszon..


2012. aug. 16. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ezt nem is tudtam xD


Szerintem azért mert Cseh Lacinak télleg elég nyomi feje van:) Kiss Gergővel pedig nemtom mér baszakodtak

2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

cseh laci pedig aranyos, akármennyire furcsa is kopaszon :)

hajjal elég cuki

2012. aug. 16. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
megtehetik ,vagy nem?
2012. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert lenéznek minket, pedig nincs semmi okuk rá. Ők angolok, csak annyi hogy egy másik országban élnek 240 éve. Mi pedig 1000 óta ugyanott.
2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ez szemétkedés? Semmi rosszat vagy becsmérlőt nem mondtak a személyükről...
2012. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek. Mi miért röhögünk Vitrai v. Gyulai 1970-es évekbeli közvetítésben elhangzott mondatán?

Anett Pötzsch (ejtsd: pőcs) műjégkorcsolyázó a Naplónak hála már tudja, mit jelent a neve, mert a szerkesztők úgy gondolták, ez megér egy kiutazást Németországba. A sikeres sportoló nem biztos hogy így gondolja, szerintünk is ízléstelen, miközben mi is sokat nevettünk azon a legendás kommentátori elszóláson, miszerint: "milyen sokat fejlődött a kis Pötzsch, amióta Jutta Müller vette kézbe!" Egy szó mint száz én is és te is nevetünk egy vicces kinézetű külföldi sportolón. Mintahogyan egy magyarul viccesen hangzó külföldi néven is. Vagy Musanbani úszásán Knézi közvetítésével. Nem kell mindent véresen komolyan venni.

2012. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a magyar közvetítéseken is hallottam elég komoly fikázásokat más versenyzőkre, szóval ez amit az amcsik tolnak nem is akkora szám. Mögöttünk elbújhatnak szemétségben az biztos.
2012. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van , azért a mi kommentátoraink is tudnak beszólogatni.Ezt nem kell véresen komolyan venni. :)
2012. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Monik@ válasza:
Hat en ezen semmi szemetseget nem latok.. :) Hat az hogy Gergo vezetekneve angolul jelent valamit, szerintem nekik vicces ahogy nekunk is az lenne ellenkezo esetben.:0 Na es Laci tenyleg nem tul szep kopaszon nah :)
2012. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!