Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Janics Natasa riportjánál az...

Janics Natasa riportjánál az a nő a riporternek beszélt ott a háttérben?

Figyelt kérdés
Amikor egy lappal a kezében angolul magyarázott Janics mellett/mögött.
2012. aug. 9. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
jah azt én is néztem:D valamit magyarázott hogy ne kamerázzon vagy nemtudom:D
2012. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is figyeltem de sajnos akárhogy füleltem nem hallottam mit mond. Gondolom kísérte volna őket valamilyen "programra", nem volt ott az interjúk ideje, ezt kifogásolhatta.
2012. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Biah:D válasza:
Azt mondta angolul természetesen hogy hagyják abba az interjút mert kezdődik gondolom a díjátadó vagy valami és emiatt magyarázott ott de csak valami olyat mondott hogy now start vagy mi!:D
2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, a riporternek. Azt mondta, hogy siessenek, mert mindjárt kezdődik a díjátadó ceremónia, ez legyen az utolsó kérdés (Natasának, amire válaszolt pont akkor), mert már indulnának, mert kezdődik a ceremónia. Ennyi:)
2012. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!