Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Meddig tart a londoni olimpia?...

Meddig tart a londoni olimpia? Augusztus hanyadikáig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 11:57
 1/7 anonim válasza:
12
2012. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én olvastam 20.-át is, és 12.-őt is, de nem tudtam melyik! :)
2012. aug. 5. 13:16
 3/7 MrPifta ***** válasza:

akkor miért nem nézed meg a hivatalos oldalt???


www.london2012.com


(Sokkal egyszerűbb a googlét használni, mint a gyk-ra kirakni egy kérdést...)

2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam a hivatalos oldalnak a címét és a keresésekre nem dobott ki egyértelmű választ! Szerinted nem a googléban kezdtem? Okoska! :D
2012. aug. 5. 15:38
 5/7 MrPifta ***** válasza:
engem nevezel okoskának mikor képtelen vagy egy ilyen oldalt megtalálni? De nem akarok veled vitatkozni
2012. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A f@sznak kell ide jönni azt osztani az észt.. Nem találtam, nagy ügy, válaszoltak rá, kész, megköszöntem.. Te mindent megtaláltál egész életedben? Sikeres vagy az életben? Van vállalkozásod ami nyereséges is? Külföldi a vállalkozásod? Ezeket én mind mind megtaláltam az infót stb., de pont ezt nem! És??? Biztosan tudnék olyat mondani amit te nem találtál meg, de kapásból tudom rá az infót és szívesen megosztom veled!
2012. aug. 6. 07:42
 7/7 anonim válasza:
Mi értelme van csinálni kb. 2 hétre egy weboldalt???
2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!