Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szilágyi Áron 2012 olimpiai...

Szilágyi Áron 2012 olimpiai arany meccsének ki volt a kommentátora?

Figyelt kérdés

Sajnos az élő közvetítésről lemaradtam, az utóbb megvágott verziót láttam csak, abból nem derül ki, hogy ki kommentálta a meccset, de a hölgy nagyon meghatódott a végén, élvezet volt hallgatni a közvetítését.

Van amúgy egy tippem, de nem vagyok biztos benne...



2012. aug. 2. 11:35
 1/3 NagyonGonosz ***** válasza:
100%
Horváth Mariann volt.
2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Horváth Mariann, korábbi párbajtőr világbajnok.
2012. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Abból ahogy a végén elérzékenyült, szerintem kicsit sírt is, le mertem volna fogadni, hogy érintett a sportban, de így utólag bevallom, én Stefanek Gertrúdra gondoltam, bár neki picit lágyabb hangja van, ezért nem voltam benne biztos.

Mindenesetre gyönyörű meccs volt, és fantasztikus kommentátori munka. Köszönjük!

2012. aug. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!