Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik csatornán lehet nézni...

Melyik csatornán lehet nézni műugrást élő közvetítéssel a londoni olimpiáról?

Figyelt kérdés
Nincsenek igazán extrás csatornáim, úgyhogy netes oldalt is szívesen fogadok, ahol online nézhetném. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2012. júl. 29. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
M1, M2, Eurosport közvetíti az olimpiát, tehát a műugrást is.
2012. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket tudtam, de hogy mikor konkrétan, azt nem, mert az M1, M2 mindig váltogatja, hogy mit ad, csak a magyar érdekeltségű versenyszámokban lehetek biztos, hogy adják. De szerencsére tegnap belebotlottam legalább a szinkronugrásba. :) Mindenesetre köszönöm a választ! :)
2012. júl. 31. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

A kérdés az volt, hogy melyik csatorna adja az olimpiát, arra válaszoltam. Miért nem kérdeztél pontosabban?

A legegyszerűbb, ha megnézed az olimpia honlapját, kiválasztod Magyarországot, és az oldal megmondja, hogy az adott napon kik és mikor fognak indulni. Kereshetsz sportág szerint is. Nagyon jó a honlap. Eredmények is vannak élőben.

2012. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!