Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan lehetne megakadályozni...

Hogyan lehetne megakadályozni Kínát? Már hat aranyérme van, az USA másodikként is jól elmaradva kullog tőle!?

Figyelt kérdés
Ez nagyon nem jó!!! Megint nem nyerhet KÍna!!!

2012. júl. 29. 18:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Inkább azzal törődj, drága szívem, hogy a magyaroknak hány érmük van! ☺
2012. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

lee12

"amúgy meg mi magyarok kus..olhatunk mert a mi 2 olimpikonunk bukott meg a doppingellenőrzésen(kalapácsvetők asszem"

Fazekas hugyozni nem bírt szegény,van ilyen sajnos.az elégtelen mintaadás vétsége volt,azóta se halottam róla,hogy találtak volna valami tiltott szert a vizeletében.amúgy ő diszkoszvető.

2012. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 lee12 ***** válasza:

nemtudtam ki volt az pontosan csak annyit hogy atléta

tévébe azt mondték hogy illegális szerek voltak a szervezetében de fenetudja

csak ezt a szerencsétlent akartam lenyugtatni hogy azérrt nálunk is vannak ludasok

amúgy le van sza...va ki hány aranyat nyer, ez mindig az ilyen kommunista országokban nagy kérdés mert ők azt hiszik hogy emiatt a világ főlé kerekednek

máshol meg csak az a fontos hogy jó meccseket játszanak a sportolóik becsülettel

amúgy nyugtasson az titeket hogy ezek a kínai amcsi sportolok igen rövid életet fognak élni a szerek miatt

2012. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!