Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek melyik a menőbb,...

Szerintetek melyik a menőbb, keményebb birkózás, vagy box?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
a box menőbb de ha mindkettőt csinálod a legjobb. Akkor még ketrecharcos is lehetsz és az is menő. De szerintem ne azért csinálj egy sportot mert az menő hanem azért mert azt szereted csinálni és akarod csinálni.
2012. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Box az menőbb szerintem ...
2012. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dag ***** válasza:
Még jó hogy a box
2012. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Box...birkózófüllel nem igen lehet csajozni..
2012. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg a birkózók tökösebbek, a boxolók közt sok a ripacs.
2012. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ne azért csináld,mert menő!

kezdj el boxolni mellette pedig csinálj valami földharcot!(pl. jiu jitsu,vagy akár birkózhatsz is)olyan két év múlva boxot cseréld le thaiboxra,vagy valami hasonló "kezes lábas"-ra,de a földharcot folytasd! és amikor már ezt is csináltad 2 évig,menj MMA-ra,na az lesz a menő! :)

2012. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
thai box a legmenőbb :)
2012. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem én boxolok haverom birkós és érdekelnek a vélemények.
2012. júl. 23. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
nos, lehetsz egy túlsúlyos, pattanásos lelkes últra amatőr, amíg a barátod egy kidolgozott testű, önbizalommal telt, sikeres sportoló. Nem a sporton múlik, hanem a sportban szerzett testi, és elsősorban lelki plusztól. Ha komolyan veszed a küzdősportot, akkor mind fizikálisan, mind mentálisan sokat fejlődhetsz; és a széles vállat, meg a magabiztos, férfias fellépést értékeli a gyengébbik nem.
2012. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!