Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A 2012-es foci eb-n hogy...

A 2012-es foci eb-n hogy hívják azt a helyes orosz focistát?

Figyelt kérdés
az első orosz helyzet után mutatták a görögök elleni meccsen ahogy gratulál a másiknak.

2012. jún. 19. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Roman Sirokov?

Alexandr Kerzsakov?

( nem ismerem az ideálod, de nekem Ők jönnek be)

2012. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Andrei Arshavin??
2012. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dzagoev. :D
2012. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas amúgy ezért focit nézni. Azt hiszitek, őket érdekli, hogy bejönnek nektek, mikor mindnek topmodell csaja meg felsége van.
2012. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

húha...nehéz kérdés, ha én se tudom, az egész meccs alatt csak 1x láttam. majd megpróbálok visszanézni egy videót a meccsről:)

utolsó: nem erre voltam kíváncsi, és tudom, hogy nagy részüknek topmodell csaja van...mintha lenne valami célom az egyikkel...de hát így működünk, na és mi van a színészekkel, ott is ugyanaz a helyzet. tudjuk, hogy nincs valóságalapja az egésznek, de nem is ez a lényeg.

2012. jún. 22. 16:04
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, és nem ezért nézem a focit, de azért a focistákat is meg lehet nézni, nem?
2012. jún. 22. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
15:36: Ez olyan, mintha neked tetszik 1 csaj vmi filmből és akk mi azt mondjuk h szánalmas ezért nézni a filmet..
2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
EZ SPORT! A filmekbe direkt tesznek vonzó szereplőket, de a sportban nem eszerint igazolnak játékosakat! Nagyot mondtál! :DD
2012. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!