Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Megismételhető a mostani úszó...

Megismételhető a mostani úszó éremeső a londoni olimpián?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kizárt. Azt az egyetlenegy apró dolgot nem vetted figyelembe, hogy az amerikaiak és az ausztrálok nem indulnak EB-n, már pedig a VB-ken és az olimpiákon ők viszik el az érmek nagy részét.

Ettől függetlenül érmeket szerintem azért fogunk nyerni úszásban, ennyi tehetség közül még egy arany is bejöhet, de hogy ki nyerné, arra nem mernék tippelni.

Épp egy mai újságban olvastam, hogy az aranyérmes Kis Gergő edzője már fogadkozott a médiában, hogy Londonban az is nagy eredmény lesz, ha döntős lesz Kis. Ebből mondjuk nem tudom mennyi a terelés, de azért ezt egy kicsit pesszimista hozzáállásnak tartom.

2012. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne tegyél rá nagy pénzt, Pekingben 34 aranyból 25-öt Európán kívüliek nyernek. Az aranyak fele szokott menni az amerikaiakhoz és az ausztrálokhoz, ez most se nagyon lesz másként. Én egy arannyal már nagyon boldog lennék :)
2012. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!