Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki halott már egy Bacskai...

Ki halott már egy Bacskai Balázs nevezetű ökölvívóról És miket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 17:06
 1/1 atlantisz172 válasza:
Bacskai Balázs aranyérmet szerzett a marokkói Aggadir-ben rendezett junior ökölvívó világbajnokságon. A Vasas-Rica Hungária 18 éves amatőr klasszisa a 64 kg-os súlycsoport trónjára ülhetett fel, miután 29-22-es pontozással magabiztosan győzte le az orosz Artyom Zajcev-et. Bacskai Balázs ezzel a sikerrel a magyar ökölvívósport harmadik junior világbajnoka lett Káté Gyula és Bedák Pál után. "Nyugodtan aludtam az éjjel, délután kettőig a szobámban pihentem, akkor lezuhanyoztam, megettem egy tábla csokit, megittam egy doboz energiaitalt, majd kisétáltam a csarnokba. Ugyanaz volt a taktikám, mint a marokkói fiú ellen az elődöntőben, a harmadik menettől éreztem, hogy megvan a meccs. Olyan boldog vagyok, hogy el sem tudom mondani, nem is hiszem el, hogy világbajnok vagyok. Pedig – most már bevallhatom – ez volt a célom. Csak senkinek sem mertem elmondani, mert féltem, hogy kinevetnek…" - nyilatkozta a hatalmas sikert elérő magyar fiú.
2012. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!